Mobilya Sevkiyat Programı

Modül -  Paket Bazında Çeki Listesi

            Mobilya sektöründe ürünlerin eksiksiz sevk edilebilmesi için yükleme(sevkiyat) emirleri oluşturulduktan sonra, sevk işlemi yapılacak ürünler için çeşitli evrak dökümlerinin sistemden alınabilmesi gerekmektedir.

            Sistem üzerinden oluşturulan yükleme(sevkiyat) emirleri ile, Modül, paket, Modül-paket(farklı dillerde), paket sayılarının, ağırlık ve hacimlerinin, paket barkodlarının da yer aldığı farklı farklı dökümler alabilirsiniz.

Barkodlu  Sevkiyat Kontrolü (Eksiksiz paket sevkiyatı)

            Mobilya sektöründe üretilen ürünlerin birçoğu demonte olarak sevk edilmektedir. Demonte yapılan sevkiyatların birçoğunda, demonte ürünlerin paketlerinin sayılıp eksiksiz bir şekilde gönderilmesi ciddi bir sorun teşkil etmektedir. Özellikle yapılan ihracat işlemlerinde eksik paket gönderimi sevkiyat maliyetlerinizi artıracak müşteri memnuniyeti konusunda problem oluşturacaktır.

            Demonte ürünlerin eksiksiz sevk edilebilmesi için, Ayazılım Mobilya Erp Otomasyonunda bulunan Barkodlu Sevkiyat Kontrolü ile demonte ürünlerinizin eksiksiz bir şekilde sevk edilmesini sağlıyoruz. Almış olduğunuz siparişlerden yükleme emirleri oluşturuluyor, yükleme emirlerinden modül-paket bazlı çeki listeleri hazırlanıp sevkiyat ekibine teslim ediliyor. Ürünler el terminali ile kontrol edildikten (eksik paket olması durumunda işlem tamamlanmıyor.) sonra irsaliye işlemine geçilebiliyor.

Resimler

Sosyal Medyada Paylaş