Ayazılım Mobilya Üretimi 2

A Yazılım Mobilya Üretim Yazılımı

Mikro entegre mobilya üretim yazılımımız, mobilya sektöründe hizmet veren firmalarının tüm üretim dinamikleri ve ihtiyaçları dikkate alınarak hazırlanmıştır. Mikronun tüm versiyonlarıyla tam uyumlu olarak çalışan yazılımımız, son versiyonlar olan JUMP ve FLY versiyonları ile de tam uyumlu çalışmaktadır. Aşağıda yazılımımızın özelliklerinden bazılarına aşağıda değinelim.

Üretim İzlenmesi

Şüphesiz ki üretim yönetiminin kontrollü bir şekilde yapılabilmesi işletme sahipleri için vazgeçilmezdir. Üretim yazılımımızın sahadan veri toplama işlevi sayesinde İş Emri Bazlı Üretim Takibi, Rota Takibi, Operasyon Sürelerinin Ölçülmesi, Fire Takibi, Personel Performanslarının Ölçümü ve Makine İş Yükü Takibi yapılabilmektedir. Bu süreçler işletme içinden (local) izlenebildiği gibi işletme dışından, cep telefonu, laptop, tablet vb. cihazlarla da izlenebilir. 

İşletmeniz tüm üretim süreçleri, analiz ve raporları tek tuşla kontrolünüz altında tutulur.

SSH (Satış Sonrası Hizmet)

Mobilya sektöründe firma itibar ve müşteri kaybına en çok sebep veren durumlardan biride kuşkusuz ki satış sonrasında ürünlerle ilgili yaşanan parça sorunlarıdır. Üretim yazılımımızın SSH için hazırlamış olduğu özel ekranlar sayesinde SSH siparişleri Modül - Paket - Parça - Parça Altı seçilen parçaya göre hızlı şekilde oluşturulabilmektedir. Oluşan siparişin malzeme ihtiyacı ve ssh maliyeti hızlı şekilde otomatik olarak oluşur. Ücretsiz yapılan ssh maliyetleri ayrıca raporlanabilir. Oluşturulan ssh siparişleri üretime alınarak takibi yapılabilir. Böylece müşterilerin sorunları hızlı şekilde çözülerek firmanın itibar ve müşteri kaybının önüne geçilmiş olur. 


Bayi Portalı (B2B)

Mobilya sektörüne has dizayn ettiğimiz Bayi Portalı sayesinde işletmenize bağlı bayileriniz, kullanıcı adı ve şifreleriyle bayi portalına giriş yaparlar. Bayileriniz bu sayede, Cari Bakiye, Ekstre, Açık Sipariş, durumlarını kontrol edebilir, Sipariş oluşturabilir, stok durumunu kontrol edebilir, işletmenizin ilgili birimleriyle yazışabilir. Oluşturduğu siparişlere not düşebilirler. Ayrıca mobilya sektörüne has SSH siparişi oluşturabilirler. Bayi portalı sayesinde işletmenize her gün gelen sipariş durumu sorgulama, ekstre isteme, bakiye sorma gibi durumların büyük çoğunlukla azaldığını işletme personellerinizin zamanlarını daha verimli kullandıklarını göreceksiniz. Sizde çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız hemen arayın sizi ziyaret edelim: 0224 711 76 24

DEMO TALEBİ


Mobilya Sektöründeki Diğer Çözümlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın (Özellikli Sipariş - Gelişmiş Raporlama - Barkodlu Üretim)


 

Sosyal Medyada Paylaş