Tamir Bakım Servis SSH Programı

Tamir Bakım  Servis Crm Yönetimi

Mobilya firmaları için izlenmesi, maliyetlendirilmesi ve takibi problem teşkil eden önemli konulardan biri de tamir bakım servis yönetimidir. Ürünleriniz için sipariş alınır, ürünleriniz planlanır, üretilir ve sevk edilir. Sonrasında ürünlerinizin garanti takibi, tamiri, değişimi gibi servis hizmetlerinin tümü, firma işleyişi ve müşteri memununiyeti açısından oldukça önemlidir.

Mobilya tamir bakım(ssh) süreçlerinde sistem üzerinden iade talepleri alınır, gerekli onay mekanizmalarından geçtikten sonra, ürünün tamir, iade, değişim kararı verilir. Verilen kararlara göre iade, değişim, tamir, yeniden üretim operasyonları uygulanır. Tüm bu süreçlerin takibi sistem üzerinden online olarak takip edilir. Oluşan maliyetleriniz anlık olarak hesaplanır ve tamir bakım süreçlerine istinaden hesaplanır. Böylelikle tamir bakım servis hizmetlerinden kaynaklanan maliyetlerinizi de program üzerinden takibini yapabilirsiniz.

SSH Takibi  (Oluşan SSH larımın Temel Sebepleri Neler ?)

Mobilya firmalarının SSH(Satış Sonu Hizmetler) işlemlerinin yönetimi, üretim işlemlerinin takibi kadar önemlidir. Ssh işlemlerinin takibi düzenli yapılmadığında, firma karlılıklarını olumsuz yönde etkileyecek ve müşteri memnuniyeti açısından firmanıza ciddi zararlar verecektir. Günümüzde müşteri memnuniyeti en az satış kadar önemli hale gelmiştir. Müşterinin satın almış olduğu bir ürün ile ilgili yapacağı olumsuz bildirimler satışlarınızı önemli oranda etkileyecektir.

Mobilya SSH Takibi ile ssh siparişlerinizin sisteme işlenmesi(bayi portal, plasiyer portal üzerinden vb), siparişler işlenirken sorun kaynağı, sorun nedeni belirtilip raporlanabilmesi, gelen ssh siparişlerinin üretim planına alınıp üretilip, sistemli bir şekilde sevk edilmesi aşamalarına kadar bütün ssh süreçlerinizi sorunsuz takip edebilirsiniz.Resimler

Sosyal Medyada Paylaş