Panel Bilgisayar

Panel Bilgisayar

Panel PC Satış ve Kurulum Hizmeti

Son yıllarda dokunmatik ekran teknolojisi sahip panel bilgisayarlar yaşamın birçok alanında yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Özellikle perakende ve endüstriyel otomasyonda dokunmatik ekranlı uygulamalar hızla yaygınlaşıyor. Bunda dokunmatik ekran teknolojilerindeki gelişme kadar bu teknolojiye sahip olmanın maliyetinin oldukça düşmüş olmasının da büyük etkisi var.

Panel PC Nedir? Kaliteli bir dokunmatik ekran ile kullanım amacına uygun tercihen endüstriyel tabanlı bir PC ünitesinin; tek bir kasa içerisinde birleştirilmiş, kompakt ve dayanıklı çözümlerdir.

Panel PC lerin Avantajları:

  • Çok az yer kaplamaları,
  • Düşük güç tüketimi,
  • Gelişmiş bağlantı seçenekleri,
  • Düşük gürültü seviyesi,
  • Dayanıklılık.

Bu avantajlar belirli bir standart ile üretilmiş cihazlar için geçerlidir. Özellikle son zamanlarda popüler olan ev ve ofis ortamları için üretilmiş All-in-One PC lerin zorlu ortamlarda dokunmatik olarak kullanımı uygun değildir. Endüstriyel sınıf komponentlerle üretilmeyen ve sadece kişisel kullanım için tasarlanmış bu ürünler;  perakende veya endüstriyel otomasyon gibi gibi zorlu ve yoğun ortamlarında verimli bir şekilde hizmet veremezler. Bu nedenle Panel PC gerektiren projelerde, doğru ürün seçimi başarıya giden yolda anahtar rol oynamaktadır.


Resimler

A Yazılım Erp Bursa İnegöl Mikro Yetkili Bayi
A Yazılım Erp Bursa İnegöl Mikro Yetkili Bayi

Sosyal Medyada Paylaş